Rekrutacja do klasy I szkoły podstawowej

Rusza rekrutacja do Klasy I Szkoły Podstawowej od 23.03.20r. do 27.04.20r.

Pliki do pobrania:
Terminy rekrutacji 2020/2021
Zgłoszenie-do-I-klasy-z POZA-obwodu
Zgłoszenie-do-I-klasy-z-obwodu

UCHWAŁA NR XLVI/626/2018
RADY MIEJSKIEJ RUMI
z dnia 26 kwietnia 2018 r.

zmieniająca uchwałę w sprawie dostosowania sieci szkół podstawowych i gimnazjów do nowego ustroju szkolnego
Admiralska, Biała, Bosmańska, Chabrowa, Chmielna, Czesława Janczarskiego, Gniewowska, Harcerska, Jachtowa, Jana Brzechwy, Jana Marcina Szancera, Janiny Porazińskiej, Kamienna, Kapitańska, Korczaka, Komandorska, Kornela Makuszyńskiego, Leśna, Leśniczówka Zagórze, Łąkowa, Młyńska oprócz numerów 1, 2, 3 i 4, Nizinna, Płk. Dąbka, Podgórna, Podgórska, Podmokła, Rycerska, Skarpowa, Skośna, Sobieskiego numery parzyste od nr 2 do nr 12, Stefana Batorego, Strzelecka, Śląska, Świętego Józefa, Towarowa, Wałowa, Wysoka, Wyżynna, Zawiszy Czarnego, Zbychowska numery nieparzyste od nr 27 do nr 53 oraz numery parzyste od nr 20 do nr 32, Zdrojowa, Zielarska, Zielona, Źródlana.