kowojW minionym miesiącu odbyło się podsumowanie konkursu plastyczno-fotograficznego pt.: ”Powiat wejherowski okiem plastyka i fotografa„  organizowany przez PZPOW w Wejherowie, w którym  nasz uczeń Ivan Zahrebeniuk otrzymał wyróżnienie. Serdecznie gratulujemy Ivan życząc dalszych sukcesów.

Szanowni Rodzice
Sytuacja w naszej szkole uległa zmianie. Strajk został zawieszony. Do szkoły wracamy  29.04. 2019r.(poniedziałek)
Bardzo dziękujemy Rodzicom za opiekę nad dziećmi.
Z poważaniem
Dyrektor
Liliana Król
Szanowni Rodzice
Sytuacja w naszej szkole nie uległa zmianie. W dniu 24.04. 2019r.(środę) i aż do odwołania nauczyciele będą kontynuować akcję strajkową, dlatego ponawiamy prośbę o zapewnienie opieki swoim dzieciom.
O zakończeniu akcji strajkowej w placówce będą Państwo niezwłocznie powiadomieni. Bardzo dziękujemy Rodzicom za wsparcie i zrozumienie zaistniałej sytuacji.
Z poważaniem
Dyrektor
Liliana Król

Szanowni Rodzice i Uczniowie,
  Egzamin ósmoklasisty odbędzie się w Szkole Podstawowej nr 7 im. Karola Wojtyły w Rumi przy ulicy Batorego 29.
Istnieje prawdopodobieństwo zmiany liczby komisji, wszelkie procedury i dostosowania form i warunków egzaminu zostaną zachowane.
Liliana Król
Dyrektor Szkoły SP7

Język  polski – 15 kwietnia 2019 r. (poniedziałek) – godz. 9: 00

 

Matematyka – 16 kwietnia 2019 r. (wtorek) – godz. 9:00 

 

Język obcy nowożytny – 17 kwietnia 2019 r. (środa) – godz. 9:00

egzamin

 

 

 

Szanowni Rodzice
Sytuacja w naszej szkole nie uległa zmianie i w dniu 11.04. (czwartek) i 12.04. (piątek) nauczyciele będą kontynuować akcję strajkową, dlatego ponawiamy prośbę o zapewnienie opieki swoim dzieciom.
O zakończeniu akcji strajkowej w placówce będą Państwo niezwłocznie powiadomieni. Bardzo dziękujemy Rodzicom za wsparcie i zrozumienie zaistniałej sytuacji.
Z poważaniem
Dyrektor
Liliana Król
Szanowni Rodzice,
wszystkie zaplanowane zajęcia w terenie, rajdy oraz wycieczki odwołane są na czas strajku nauczycieli.
Będę Państwa na bieżąco informować o przebiegu organizacji pracy szkoły.
Liliana Król
Dyrektor Szkoły
  Sytuacja w naszej szkole nie uległa zmianie. Nauczyciele będą kontynuować akcję strajkową również jutro 10.04 (środa). Dlatego ponownie prosimy rodziców o zapewnienie opieki swoim dzieciom. O sytuacji w szkole będę Państwa informowała na bieżąco.
Bardzo dziękujemy rodzicom za zrozumienie zaistniałej sytuacji.
Z poważaniem
Dyrektor Liliana Król
str  Informuję, że 8 kwietnia 2019 r. w Szkole Podstawowej Nr 7  rozpoczął się strajk i będzie trwał do odwołania. W związku z ograniczonymi do minimum  możliwościami kadrowymi niemożliwe będzie prawidłowe funkcjonowanie szkoły, prowadzone są jedynie jedynie zajęcia opiekuńcze.  Zwracam się z prośbą do Państwa o zapewnienie dzieciom opieki we własnym zakresie.
O sytuacji w szkole będę informowała Państwa na bieżąco.
 
Z poważaniem
Dyrektor szkoły
Liliana Król

s15 kwietnia nasza społeczność szkolna miała przyjemność poznać niezwykłego człowieka, sportowca, biegacza długodystansowego pana Piotra Suchenie. Pan Piotr opowiedział nam o swoich dokonaniach i przygodach jakie przeżył w czasie pokonywania dystansów maratońskich na Antarktydzie i w Arktyce. Jako pierwszy Polak zwyciężył w obu biegach pokonując nie tylko dystans, ale także własne słabości oraz warunki pogodowe. Dziękujemy Piotrze Suchenia za pokazanie dzieciakom, jak ważny jest hart ducha,nieugięte dążenie do osiągnięcia celu i że marzenia się spełniają.

czyt2   Międzynarodowy Dzień Książki dla Dzieci był dla społeczności Szkoły Podstawowej nr 7 w Rumi okazją do zorganizowania kilkugodzinnej akcji czytania książek, tym razem jednak nie w szkole, ale w Galerii Rumia. Dzieci ze szkolnej świetlicy oraz uczniowie reprezentujący niemal wszystkie klasy, w barwnych kostiumach przybliżających różne bajkowe postaci, bawili się i zapraszali do zabawy swoich młodszych kolegów przebywających z rodzicami w Galerii. Dzieci mogły posłuchać bajek oraz na przygotowanych kartkach pokolorować swoich ulubionych bohaterów, a kończąc zabawę na bajkowym dywanie, otrzymywały kolorowe baloniki.
  Wyjście do Galerii i zwrócenie uwagi na literaturę dziecięcą wprowadzającą młodych czytelników w niezwykły świat przygód był sposobem na uczczenie Międzynarodowego Dnia Książki dla Dzieci, który jest obchodzony każdego roku 2 kwietnia, w dniu urodzin duńskiego baśniopisarza Hansa Christiana Andersena. Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 7 w Rumi udowodnili, że lubią czytać, cenią książki i chętnie włączają się w akcje wspierające czytanie.

Kalendarz wydarzeń

sierpień 2019
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Kontakt z nami

Szkoła Podstawowa nr 7
im. Karola Wojtyły

 

    ul. Batorego 29
    84-230 Rumia
    tel. (058)6710140

 

e-mail szkoły:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

e-mail witryny:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

filmy

chi

My na mapie

mapa