Biblioteka

Pasowaniecz1            5 grudnia w naszej szkole odbyła się uroczystość, której głównymi bohaterami byli uczniowie klas pierwszych. Zostali oni w sposób oficjalny włączeni do grona czytelników Szkoły Podstawowej nr 7 w Rumi, choć kontakt z biblioteką, czytelnią i książkami mieli już niejednokrotnie.

Pierwszoklasiści obejrzeli przygotowany dla nich program artystyczny w wykonaniu uczennic klasy V a i VII a. Z zainteresowaniem wysłuchali m. in. humorystycznych wierszy Jana Brzechwy oraz rozpoznawali postacie baśniowe, w które wcieliły się występujące uczennice. W części oficjalnej głos zabrała pani dyrektor Liliana Król, której słowa pasowania na czytelnika powtarzali pierwszoklasiści. Pani dyrektor życzyła wszystkim uczniom wspaniałych wrażeń podczas czytania książek i wręczyła pamiątkowe dyplomy. Uroczystość zakończyła się wspólnym zdjęciem uczniów, ich wychowawczyń, dyrekcji i nauczyciela bibliotekarza.

            Gratulujemy naszym najmłodszym czytelnikom i życzymy niekończących się przygód u boku bohaterów literackich.

Kalendarz wydarzeń

sierpień 2019
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Kontakt z nami

Szkoła Podstawowa nr 7
im. Karola Wojtyły

 

    ul. Batorego 29
    84-230 Rumia
    tel. (058)6710140

 

e-mail szkoły:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

e-mail witryny:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

filmy

chi

My na mapie

mapa