Biblioteka

            W piątek 28 września uczciliśmy Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania. W szkolnej bibliotece gościli najmłodsi uczniowie, którzy uczestniczyli w przygotowanych dla nich zajęciach. Wysłuchali wierszy polskich poetów oraz wypowiadali się na temat pięknych ilustracji zdobiących okładki książek dla dzieci. Spotkanie było także świetną okazją do tego, by zaprezentować uczniom rozpoczynającym swoją przygodę z czytaniem ciekawe i oryginalne rozwiązania techniczne oraz plastyczne stosowane we współczesnych książkach.

            Uczniowie starszych klas zostali zapoznani z ofertą biblioteki oraz wysłuchali fragmentów wybranych książek. Jednym z punktów wizyty bibliotekarza w poszczególnych klasach było także przedstawienie regulaminu porządkującego zasady korzystania ze zbiorów biblioteki.

            Wszyscy uczniowie zostali zaproszeni do odwiedzania wypożyczalni, czytelni i Multimedialnego Centrum Informacji, bo przecież, zgodnie ze słowami polskiej aktorki Krystyny Wodnickiej:  „W bibliotece znajdziesz wszystko, czego chcesz, starą prawdę, mądry wiersz”. 

Kalendarz wydarzeń

lipiec 2019
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Kontakt z nami

Szkoła Podstawowa nr 7
im. Karola Wojtyły

 

    ul. Batorego 29
    84-230 Rumia
    tel. (058)6710140

 

e-mail szkoły:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

e-mail witryny:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

filmy

chi

My na mapie

mapa