technika1  Na dzisiejszej lekcji techniki uczniowie z klasy Va pod kierunkiem Elżbiety Ambo zakończyli dział "Tworzywa sztuczne" kreatywną twórczością. Nasze prace możecie podziwiać na wystawie. Tomek zrobił czołg. Zuia z Martynką kolekcję chomiczków. Były pojazdy, budowle i wszystko to, co nam podpowiadała wyobraźnia.

Maskotkiang   W ramach bloku tematycznego "Arts & Crafts" ("Sztuka i rękodzieło") klasa 1b wykonywała zwierzątka z różnych materiałów. Tworzylismy z filcu, papieru, karbowanej bibuły, skarpet, tektury, itp. dobrze się przy tym bawiąc. Głównymi celami pracy projektowej było poznanie nazw zwierząt z wykorzystaniem technik plastycznych a także zaangażowanie wyobraźni i uzdolnień artystycznych uczniów do poznawania i zapamiętywania nowego materiału.

debata19W dnia 4 lutego szkoleniowcy z Instytutu Debaty Publicznej, Pan Jakub Winiecki oraz Miłosz Jagiełło odwiedzili naszą szkołę. W warsztatach wzięły udział klasy od 6 do 8, co pokazuje, że debatować można w każdym wieku !
Debaty cieszyły się dużym zainteresowaniem młodzieży.
https://www.facebook.com/instytutdebaty/…

tur1   Memoriał Kazimierza Bielickiego w halowej piłce nożnej.
Nasi piłkarze: Dorian, Jakub, Dominik, Nikodem, Dawid,Maciek, Łukasz, Remik i Tomek.

 dary19 Serdecznie dziękujemy Wszystkim, którzy włączyli się w akcję zbierania „darów” w postaci karmy, kocy, misek, itp. rzeczy dla zwierząt ze schroniska w Dąbrowie k/Wejherowa.
Uzbierane rzeczy zostały zawiezione do schroniska 1 lutego.

fizyka19   Fizyka w szkole może być fajna.Można było połączyć przyjemne z pożytecznym. Dowiedzieć się sporo o obwodach elektrycznych, diodach, przewodnikach, rezystorach, troszkę poznać samego siebie, no i poplotkować. Zgadnijcie co było najtrudniejsze w tym zadaniu?

zlh19   23 stycznia 2019 r. odbyła się Żywa Lekcja Historii. Społeczność naszej szkoły, w mroźne przedpołudnie, spacerem udała się do SP 10 i w zależności od wieku uczestników, wzięła udział w 5 tematycznych przedstawieniach. Uczniowie "na własnej skórze" mieli okazję zapoznać się z uzbrojeniem i strojami zgodnymi z realiami prezentowanej epoki. Zajęcia trwające około 50 minut, barwnie przeprowadzili członkowie Chorągwi Komturstwa Gniewskiego z Panem Krzysztofem Góreckim na czele.  

RSM19   Rajd Strażnicy Marzeń to już kolejny rajd dla najmłodszych zorganizowany przez naszych uczniów pod kierunkiem pani Danuty Sosnowskiej przy współpracy ze Stowarzyszeniem Miłośników Turystyki "Włóczykij". Nasi uczniowie są w trakcie tych niezwykłych projektów zarówno głównymi aktorami jak i uczestnikami. Marzą, tworzą, współpacują i przeżywają najprawdziwszą przygodę życia.

Kliknij, aby zobaczyć zdjęcia.

sport19  W sobotę 26.01.2019 klasy piłkarskie uczestniczą w turnieju piłki nożnej.
   Kuba, Maciek, Dawid, Nikodem, Dorian i Łukasz reprezentują Szkołę Podstawową nr 7 w rozgrywkach.

 pozegnanie  "Róbmy wszystko, żeby być taką wspólnotą, o jakiej marzył Paweł Adamowicz", tzn. wolną od nienawiści, tolerancyjną, o szerokim wachlarzu kultury osobistej i dla której słowo "POMAGAM" to przede wszystkim czyny ❤️ społeczność naszej szkoły również uczestniczyła w ostatnim pożegnaniu Pana Prezydenta Gdańska.

Kalendarz wydarzeń

maj 2019
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
4
5
6
7
17:00
Data :   7 maj 2019
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Kontakt z nami

Szkoła Podstawowa nr 7
im. Karola Wojtyły

 

    ul. Batorego 29
    84-230 Rumia
    tel. (058)6710140

 

e-mail szkoły:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

e-mail witryny:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

filmy

chi

My na mapie

mapa