pspW tym roku zapraszamy do udziału w następujących konkursach:

1. INDYWIDUALNY KONKURS INTERNETOWY.
    Dla tych, którzy lubią szperać w internecie. Konkurs skierowany jest do uczniów klas 1-5, do którego można zaangażować rodziców lub opiekunów. Ten konkurs będzie aktywny w marcu, tak więc macie jeszcze chwilę!

2. KLASOWY KONKURS NA SCENARIUSZ GRY TERENOWEJ.
    To konkurs, w którym weźmie udział cała klasa (4-8 oraz gimnazja), to świetny pomysł na zaangażowanie poprzez zabawę wszystkich uczniów oraz nauczyciela. W napisaniu scenariusza gry terenowej liczą się wszystkie pomysły i głosy, to praca w zespole oraz możliwość przetestowania gry, którą stworzycie.

3. INDYWIDUALNY KONKURS PLASTYCZNY – PROJEKT KARTKI
    KARTKA BOŻONARODZENIOWA lub WIELKANOCNA pt. „Kartka od strażaków”. Jesteś uczniem klas 1-6, lubisz rysować, szkicować, masz zdolności plastyczne? – ten konkurs jest właśnie dla Ciebie. Stwórz kartkę okolicznościową, którą chciałbyś dostać od strażaka. Jakie elementy na niej powinny się znaleźć, postawisz na klasykę i minimalizm, czy bogactwo szczegółów?

4. KLASOWY KONKURS NA SPOT FILMOWY
    „Pożar w szkole – znam zasady bezpiecznej ewakuacji”. To drugi z konkursów dla całej klasy (4-8 oraz gimnazja). Możecie poczuć się aktorami, scenarzystami, operatorami „kamer”, a może ktoś z Was stworzy własną muzykę. Praca w zespole przy tym przedsięwzięciu pozwoli Wam poznać swoje zdolności i predyspozycje, a przy okazji będzie materiałem który poruszy kwestie bezpieczeństwa w Waszej szkole.

Kliknij, aby zobaczyć więcej informacji.

sierpień 2019