Czas trwania egzaminu:

18.12.18r. JĘZYK POLSKI  (120 minut 8:00 – 10:00) s.10 – E.Ambo, s.11 – D.Gadomska

19.12.18r. MATEMATYKA (100 minut 8:00 – 09:40) s.10 – D.Kasprzyk, s.11 – J.Loch,  

20.12.18r. JĘZYK OBCY (90 minut 8:00 – 09: 30) s.10 – M.Plewińska, s.11 – A.Chwałek, gab.ped.- j.niemiecki – B.Nowak (1os.)

Wydłużenie czasu:

18.12.18r. JĘZYK POLSKI  (180 minut 8:00 – 11:00) sala 1a – A.Zaborowska (3os.)

19.12.18r. MATEMATYKA (150 minut 8:00 – 10:30) sala 1a – A.Zaborowska (3os.)

20.12.18r. JĘZYK OBCY (135 minut 8:00 – 10: 15) sala 1a – A.Zaborowska (3os.)

Egzamin próbny odbędzie się w salach:

- SALA 10 – KLASA 8A

- SALA 11 – KLASA 8B

- SALA 1A – DOSTOSOWANIA

18.12.18r.wtorek

JĘZYK POLSKI  (120 minut 8:00 – 10:00) s.10 – E.Ambo, s.11– D.Gadomska,

Dostosowania: (180 minut 8:00 – 11:00) sala 1a – A.Zaborowska (3os.).

Lekcja Klasa 8a lekcja Klasa 8b
3. 9:50 – 10:30 J.Angielski – M.Hildebrandt s.10 3. 9:50 – 10:30 EDB – I.Skrzoska s.11
4. 10:50 – 11:35 Matematyka I.Gniewkowska s.10 4. 10:50 – 11:35 j.polski A.Chwałek s.11
5. 11:50 – 12:35 j.polski – A.Wiśniewska s.10 5. 11:50 – 12:35 Matematyka – J.Smorkowska s.11

PROSZĘ UWAŻAĆ NA ZMIANĘ SAL 2,18,10,11.!!!

Klasy 1 – 2 wg.planu

Klasa 4 – wg.planu m– 1 lekcja odwołana DG

Klasa 5 – wg.planu – 1 lekcja odwołana AZ

Klasa 6 – wg.planu

Klasa 7 – wg.planu

Gimnazjum przychodzi od 10:50 dalej wg.planu.

19.12.18r. środa

MATEMATYKA 100 minut 8:00 – 09:40  s.10 – D.Kasprzyk, s.11 – J.Loch,

 (150 minut 8:00 – 10:30) sala 1a – A.Zaborowska (3os.)

Lekcja Klasa 8a lekcja Klasa 8b
3. 9:50 – 10:30 Matematyka I.Gniewkowska s.10 3. 9:50 – 10:30 Fizyka – K.Nowicka s.11
4. 10:50 – 11:35 Historia – M.Łoboz s.10 4. 10:50 – 11:35 Chemia J.Kudlicka s.11
5. 11:50 – 12:35 Chemia J.Kudlicka s.10 5. 11:50 – 12:35 Matematyka – J.Smorkowska s.11

PROSZĘ UWAŻAĆ NA ZMIANĘ SAL 2,18,10,11.!!!

Klasy 1 – 2 wg.planu

Klasa 4 – wg.planu  

Klasa 5 – wg.planu

Klasa 6 – wg.planu

Klasa 7 – wg.planu

Gimnazjum przychodzi od 10:50 dalej wg.planu.

20.12.18r. czwartek

Lekcje skrócone od rana

90 minut 8:00 – 09:30  Język angielski s.10 – M.Plewińska, s.11 – A.Chwałek,

gab.ped.- j.niemiecki – B.Nowak (1os.)

(135 minut 8:00 – 10: 15) sala 1a – A.Zaborowska (3os.)

Lekcja Klasa 8a lekcja Klasa 8b
3. 9:50 – 10:30 Geografia – A.Kozłowska s.10 3. 9:50 – 10:30 Fizyka – K.Nowicka – Bielecka s.11
4. 10:50 – 11:35 Biologia – M.Arendt s.10 4. 10:50 – 11:35 Geografia – A.Kozłowska s.11
5. 12:00 – 12:35 WOS D.Kasprzyk s.10 5. 12:00 – 12:35 Biologia – M.Arendt s.11
6. 12:50 – 13:35 Fizyka – K.Nowicka – Bielecka s.10 6. 12:50 – 13:35 WOS D.Kasprzyk s.11

PROSZĘ UWAŻAĆ NA ZMIANĘ SAL 2,18,10,11.!!!

Klasy 1 – 2 wg.planu

Klasa 4 – wg.planu  

Klasa 5 – wg.planu

Klasa 6 – wg.planu

Klasa 7 – wg.planu

Gimnazjum przychodzi od 11:50 dalej wg.planu – oprócz 3A – KTÓRA OD RANA WG.PLANU.

GODZINA 10:00 – MIKOŁAJ – UROCZYSTOŚCI MIKOŁAJKOWE DLA WSZYSTKICH DZIECI. – HARMONOGRAM PANI D.GADOMSKA.

  • Każdy kto skończy egzamin wcześniej przechodzi do biblioteki szkolnej i czeka tam na lekcje!!!!
  • Obowiązuje strój galowy.

WAŻNE!!!

  • W dniach 18 – 19.12.18r. sala 2 i sala 18 wyłączona ze względu na projekt unijny.
  • Natomiast sala 10 i sala 11 w dniach 18-20.12.2018r. wyłączona w związku z egzaminem 8-klasisty do godz.12:35
  • Klasy gimnazjalne przychodzą od 10:50 – 1w.planu (czwt 3a od rana)
18.12.18r. (wtorek)
Sala 2 Sala 18 Sala 10 Sala 11
1. 3c - przychodzą na 11:50 8b – egzamin s.5 W razie braku sal do dyspozycji jest BIBLIOTEKA i ŚWIETLICA W razie braku sal do dyspozycji jest BIBLIOTEKA i ŚWIETLICA
2.  Xxxx 8a – egzamin  s.4
3. 3b – przychodzą na 10:50 3a - przychodzą na 10:50
4. 7a – do Sali 11 za 8a 3d - do Sali 7 całość
5. 3a – do Sali 9 za 8a 3d – do Sali 7 całość
6. 8b – zwolnieni 3b – do Sali 7 całość
7. 8b – zwolnieni

W dniach 18 – 19.12.18r. sala 2 i sala 18 wyłączona ze względu na projekt unijny.

19.12.18r. (środa)
Sala 2 Sala 18 Sala 10 Sala 11
1. xxxx xxxxx W razie braku sal do dyspozycji jest BIBLIOTEKA i ŚWIETLICA W razie braku sal do dyspozycji jest BIBLIOTEKA i ŚWIETLICA
2. 3d - przychodzą na 10:50 7a – sala 12 za 8b
3. 7a – sala 11 3c - przychodzą na 10:50
4. 3c - stołówka 1b – biblioteka
5. 8a – egzamin s. 4 2a – zajęcia w Sali 8
6. 8b – egzamin s.5 5a – sala 9 za 8a
7. 3d – sala 12 za 8a Xxx
8. 5a – sala 9 4a – sala 11

HARMONOGRAM KSEROWANIA I SPRAWDZANIA PRAC EGZAMIN 8-KLASISTY

J.POLSKI – osoby odpowiedzialne za:

Ksero + sprawdzenie egzaminu, omówienie na RP w styczniu – klasa 8a pani A.Wiśniewska, klasa 8b – A.Chwałek

MATEMATYKA – osoby odpowiedzialne za:

Ksero + sprawdzenie egzaminu, omówienie na RP w styczniu – klasa 8a pani I.Gniewkowska, klasa 8b – J.Smorkowska

J.OBCY – J.ANGIELSKI – osoby odpowiedzialne za:

Ksero + sprawdzenie egzaminu, omówienie na RP w styczniu – klasa 8a pani M.Hildebrandt, klasa 8b – M.Radek

J.OBCY – J.NIEMIECKI – osoby odpowiedzialne za:

Ksero + sprawdzenie egzaminu, omówienie na RP w styczniu – M.Plewińska

Opracowanie wyników próbnych egzaminów proszę dostarczyć do 18.01.19r. (piątek)

Kalendarz wydarzeń

maj 2019
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
4
5
6
7
17:00
Data :   7 maj 2019
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Kontakt z nami

Szkoła Podstawowa nr 7
im. Karola Wojtyły

 

    ul. Batorego 29
    84-230 Rumia
    tel. (058)6710140

 

e-mail szkoły:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

e-mail witryny:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

filmy

chi

My na mapie

mapa