warsztaty8 grudnia 2018 r. odbyły się Warsztaty Świąteczno- Integracyjne dla uczniów i rodziców naszej szkoły.

Pani Ela Ambo witała wszystkich, częstowała zdrowymi słodyczami i bakaliami dzieci przybyłe na zajęcia.

Były one podzielone na cztery moduły. Każdy mógł coś znaleźć interesującego dla siebie. Najbardziej podobała się sfera kreatywnej twórczości z elementów naturalnych: pni drzewa, szyszek, orzechów i patyczków od lodów.

Starsze koleżanki na oczach gości wykonywały domek z piernika.

Mama jednego z uczniów mówiła: „…od wielu miesięcy nie miałam wolnej soboty. Jak to dorze, że przyszłam na warsztaty z synem.  Jest taki szczęśliwy,  tyle rzeczy wyczarował. Już nie musimy żadnych ozdób kupować na święta”.

Jeden z ojców: „.. ile mamy zapłacić za te warsztaty? Nic, naprawdę? I możemy to wszystko zabrać do domu? Fajna inicjatywa. Dziękujemy. A będą następne?…”

Na koniec były życzenia, pamiątkowe zdjęcia i podziękowania.

My organizatorki dziękujemy za wspólnie spędzony czas. Niech atmosfera tych magicznych świąt zagości w waszych sercach.

Dziękujemy i życzymy Wszystkim zdrowych, wesołych Świąt Bożego Narodzenia.

Kliknij, aby zobaczyć zdjęcia

maj 2019