mik18   Mikołajki w naszej szkole. Chociaż za oknami śniegu nie widać, to nastrój świąteczny zagościł dzisiaj w naszej szkole.
W tym wyjątkowym dniu wszyscy uczniowie, zarówno przedszkolaki jak i klasy starsze, ubrani byli w strój nawiązujący do Św. Mikołaja. Dominował zatem kolor czerwony, nie brakowało też reniferów, elfów, Mikołajek i Mikołajów. Tradycyjnie, jak co roku w naszej płacówce, tego dnia, panował szczególny klimat, przede wszystkim za sprawą szanownego Gościa. Dzieci rozpoznały Go od razu - to Mikołaj, który dotarł do szkoły z workiem pełnym słodkości, co nasi uczniowie przyjęli bardzo entuzjastycznie. Dla każdego z nich znalazła się słodka niespodzianka i dla młodszego i dla starszego, i dla grzecznego i mniej. Było dużo radości i uśmiechów. Przejęte i uradowane buźki, zwłaszcza najmłodszych 3-4 latków, potwierdziły, że wierzą w Mikołaja i niecierpliwie Go oczekują. Spotkanie z Mikołajem minęło bardzo szybko i sprawiło dzieciom wiele radości i wrażeń.
   Była również kawiarenka szkolna, każdy mógł kupić, za przysłowiową złotówkę, gorącą czekoladę i różnego rodzaju ciasta.
Szkoda, że Mikołajki są tylko raz w roku.
Na szczęście Mikołaj odwiedzi naszą szkołę również 20go grudnia.

Kliknij, aby zobaczyć więcej zdjęć.

sierpień 2019