mik18   Mikołajki w naszej szkole. Chociaż za oknami śniegu nie widać, to nastrój świąteczny zagościł dzisiaj w naszej szkole.
W tym wyjątkowym dniu wszyscy uczniowie, zarówno przedszkolaki jak i klasy starsze, ubrani byli w strój nawiązujący do Św. Mikołaja. Dominował zatem kolor czerwony, nie brakowało też reniferów, elfów, Mikołajek i Mikołajów. Tradycyjnie, jak co roku w naszej płacówce, tego dnia, panował szczególny klimat, przede wszystkim za sprawą szanownego Gościa. Dzieci rozpoznały Go od razu - to Mikołaj, który dotarł do szkoły z workiem pełnym słodkości, co nasi uczniowie przyjęli bardzo entuzjastycznie. Dla każdego z nich znalazła się słodka niespodzianka i dla młodszego i dla starszego, i dla grzecznego i mniej. Było dużo radości i uśmiechów. Przejęte i uradowane buźki, zwłaszcza najmłodszych 3-4 latków, potwierdziły, że wierzą w Mikołaja i niecierpliwie Go oczekują. Spotkanie z Mikołajem minęło bardzo szybko i sprawiło dzieciom wiele radości i wrażeń.
   Była również kawiarenka szkolna, każdy mógł kupić, za przysłowiową złotówkę, gorącą czekoladę i różnego rodzaju ciasta. 
Szkoda, że Mikołajki są tylko raz w roku. 
Na szczęście Mikołaj odwiedzi naszą szkołę również 20go grudnia.

Kliknij, aby zobaczyć więcej zdjęć.

Kalendarz wydarzeń

sierpień 2019
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Kontakt z nami

Szkoła Podstawowa nr 7
im. Karola Wojtyły

 

    ul. Batorego 29
    84-230 Rumia
    tel. (058)6710140

 

e-mail szkoły:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

e-mail witryny:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

filmy

chi

My na mapie

mapa