pisarz          15 listopada nasza szkoła gościła pisarza i podróżnika p. Krzysztofa Petka. Autor kilku powieści przygodowych dla dzieci spotkał się z uczniami klas I – IV, którym opowiedział o niezwykłych wyprawach zarówno do odległych i egzotycznych krajów, jak i do miejsc znajdujących się niemal w naszym sąsiedztwie. Pisarz barwnie i z humorem przedstawił także bohaterów swojej najnowszej książki „Amulet pecha”, przeplatając ich przygody z przygodami autentycznych uczestników obozu młodzieżowego. Nasi uczniowie usłyszeli słowa zachęcające do czytania książek, przekonali się, że czytanie wnosi do naszego życia wiele wartości, dostarcza emocji i pozwala ciekawie spędzić czas u boku zabawnych bohaterów.

Spotkaniu z pisarzem towarzyszyła miła atmosfera, dzięki której uczniowie chętnie zabierali głos, zadawali pytania i żywo reagowali na słowa p. Krzysztofa Petka.

Wszystkim uczestnikom spotkania z autorem „Amuletu pecha” życzymy niezapomnianych wrażeń podczas czytania książki.

J. Eisner

Kalendarz wydarzeń

lipiec 2019
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Kontakt z nami

Szkoła Podstawowa nr 7
im. Karola Wojtyły

 

    ul. Batorego 29
    84-230 Rumia
    tel. (058)6710140

 

e-mail szkoły:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

e-mail witryny:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

filmy

chi

My na mapie

mapa