czytam           Pierwsze podsumowanie aktywności czytelniczej za nami. Okazuje się, że we wrześniu z biblioteki szkolnej wypożyczono 158 książek. Najbardziej aktywnymi czytelnikami byli uczniowie klas: III c – 30 książek, III b – 27 wypożyczonych książek i II b – 25 książek.

                Zachęcam do wypożyczania i czytania książek, nie tylko lektur! Nasza biblioteka posiada w swoich zbiorach naprawdę ciekawe utwory z literatury współczesnej. Wiele książek to hity ostatnich lat, warto je poznać.

                Ogłaszam konkurs na „Najbardziej zaczytaną klasę”! Podsumowanie tego konkursu odbędzie się dwa razy w roku szkolnym – przed końcem pierwszego półrocza i przed zakończeniem roku szkolnego.

                Jeśli lubicie miłe niespodzianki, to wypożyczajcie i czytajcie książki. Główną nagrodą są niezwykłe przeżycia u boku literackich bohaterów, mądrość i bogaty język, ale będzie też nagroda innego rodzaju. Warto się o nią postarać!

                                                                                                                                                             J. Eisner

Kalendarz wydarzeń

lipiec 2019
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Kontakt z nami

Szkoła Podstawowa nr 7
im. Karola Wojtyły

 

    ul. Batorego 29
    84-230 Rumia
    tel. (058)6710140

 

e-mail szkoły:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

e-mail witryny:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

filmy

chi

My na mapie

mapa