Dj17 26-go września obchodzony jest Europejski Dzień Języków Obcych, który jest celebrowany przez wiele szkół i uczelni. Nasza szkoła również postanowiła w tym roku kontynuować szerzenie wśród młodzieży świadomości językowej. Program artystyczno-rozrywkowy połączyliśmy z drużynową rywalizacją w zakresie znajomości języków obcych. Uczniowie klas siódmych oraz gimnazjalnych musieli wykazać się spostrzegawczością i szybkością, wykonując poszczególne zadania, które przydzielane były drużynom przez cztery dni ubiegłego tygodnia: QR Treasure Hunt, dotyczący ciekawostek języko­wych; Scrabblemania; ‘Słowa dookoła Europy - „Dobieranka”; Zabawa z językiem rosyjskim – słowa pisane za pomocą cyrylicy. Zwycięzcą turnieju została klasa IIB, a tuż za nią na podium stanęli uczniowie klasy IIIE i IIIC. Najlepsi zostali nagrodzeni  słodkościami podczas przedstawienia , w którym młodzież z klas IIIC, IIIE i IIB udowodniła, że znajomość języków obcych w dzisiejszym świecie umożliwia uniknąć wielu kłopotliwych sytuacji.

Kalendarz wydarzeń

sierpień 2019
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Kontakt z nami

Szkoła Podstawowa nr 7
im. Karola Wojtyły

 

    ul. Batorego 29
    84-230 Rumia
    tel. (058)6710140

 

e-mail szkoły:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

e-mail witryny:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

filmy

chi

My na mapie

mapa