podziekowanie

,,Zacną rzeczą jest uczyć się, lecz jeszcze zacniejszą – nauczać.
(M. Twain)

Szanowni Nauczyciele i Wychowawcy !

Dziś, jak co roku, dnia 14 października obchodzony jest w Polskich Szkołach Dzień Edukacji Narodowej. Został on ustanowiony 27 kwietnia 1972 r. Upamiętnia rocznicę powstania Komisji Edukacji Narodowej, która została utworzona z inicjatywy króla Stanisława Augusta Poniatowskiego i zrealizowana przez Sejm Rozbiorowy w dniu 14 października 1773 r.

  Każdy od najmłodszych lat styka się z nauką. Dla niektórych z Nas, bardzo łatwo jest znaleźć drogę, którą chcemy podążać. Są też sytuacje trudniejsze, kiedy nie wiemy, jak postępować – jest Nam ciężko. Wtedy, oprócz Rodziców to właśnie Wy, Drodzy Nauczyciele i Wychowawcy próbujecie Nas zmobilizować, wspierać. Jest to wyzwanie, które podejmujecie z odwagą każdego dnia, dlatego więc w tym szczególnym dniu pragniemy Wam podziękować za cały trud, który włożyliście w to, byśmy byli lepszymi ludźmi, rozwijali swoje pasje, kroczyli mądrymi ścieżkami. Jesteście wzorem dla przyszłych pokoleń.

  Dziękujemy każdej osobie, która przyczynia się, abyśmy się kształcili. Każdy ma swoje talenty i pasje – bardzo jesteśmy Wam wdzięczni za to, że wśród zajęć możemy kształtować swój umysł oraz przygotowywać się..i wkraczać w dorosłe życie pełni zapału i pomysłów.

  Życzymy Wam przede wszystkim cierpliwości do Nas oraz zdrowia – dziękujemy, że jesteście, Nasi Drodzy Nauczyciele i Wychowawcy J

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 7 w Rumi       

Kalendarz wydarzeń

lipiec 2019
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Kontakt z nami

Szkoła Podstawowa nr 7
im. Karola Wojtyły

 

    ul. Batorego 29
    84-230 Rumia
    tel. (058)6710140

 

e-mail szkoły:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

e-mail witryny:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

filmy

chi

My na mapie

mapa