ukonczenie

,,Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od was nie wymagali”

Jan Paweł II, przemówienie do młodych, Gdańsk-Westerplatte, 12 czerwca 1987.

 

Drodzy koledzy i koleżanki!

 

   Skończyliście właśnie swoją trzyletnią edukację w Gimnazjum nr 4 im. Karola Wojtyły w Rumi. Pragniemy Was z tego powodu serdecznie pożegnać. Mamy nadzieję, że spędziliście te lata z uśmiechem, zdobyliście wiedzę i umiejętności, nawiązaliście wiele znajomości oraz znaleźliście prawdziwych przyjaciół. Właśnie te chwile będą we wspomnieniach każdego z Was.

   Jako absolwenci jesteście teraz w czasie trudnych wyborów, bo od tego zależy kim zostaniecie w przyszłości oraz jaką drogą podążycie. Oby Wasza następna szkoła również przyniosła wiele dobrego – pozwoliła stać się osobami dorosłymi oraz rozwijającymi swoje pasje – ludźmi dążącymi do wybranych przez siebie celów, jak również spełniających swoje marzenia i powołania.

  Jako Wasi młodsi koledzy chcielibyśmy także bardzo Wam podziękować za godne reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych, liczne osiągnięcia w konkursach oraz zaangażowanie w rajdach, po których pamiątki i nagrody na zawsze zostaną w murach Gimnazjum nr 4.

  Życzymy Wam, abyście wyszli z gimnazjum bogatsi o nowe doświadczenia, dojrzalsi, pewni siebie oraz swoich decyzji. Jak powiedział Gabriel Marguez: "Nie płacz, że coś się skończyło, tylko uśmiechaj, że Ci się to przytrafiło".

 

Kalendarz wydarzeń

sierpień 2019
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Kontakt z nami

Szkoła Podstawowa nr 7
im. Karola Wojtyły

 

    ul. Batorego 29
    84-230 Rumia
    tel. (058)6710140

 

e-mail szkoły:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

e-mail witryny:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

filmy

chi

My na mapie

mapa