Koło teatralne

Koło teatralne w naszej szkole cieszy się dużą popularnością wśród uczniów. Skupia wszystkich chętnych, którzy interesują się teatrem i lubią występować przed publicznością. Obecnie opiekunem koła jest pan Jakub Kornacki - aktor Teatru Muzycznego w Gdyni. Zajęcia prowadzone są raz w tygodniu. Zanim  wyjdziemy na scenę, musimy nauczyć się wyrażania swoich emocji, rozwijania wzbogacania wyobraźni oraz pewności siebie, a także pięknej wymowy, panowania nad oddechem i głosem. Te umiejętności  ćwiczymy na kółku podczas wykonywania krótkich etiud. Oprócz nauki jest przy tym wiele zabawy i śmiechu. Efektem naszej działalności są przedstawienia okolicznościowe prezentowane w naszej szkole oraz dla społeczności lokalnej.